Yavuz Selim Demirdağ saldırı, Gazeteci Yavuz Selim Demirağ kimdir, Yeniçağ kimin?
Bugünkü makalemde Yavuz Selim Demirdağ saldırı, Gazeteci Yavuz Selim Demirağ kimdir, Yeniçağ kimin, Yavuz Selim Demirağ imamların öcü, konularına değineceğiz.

Yavuz Selim Demirdağ saldırı, Gazeteci Yavuz Selim Demirağ kimdir, Yeniçağ kimin?

Yavuz Selim Demirağ saldırı yapıldı.!

Yeniçağ Gazetesi yazarı, Yavuz Selim Demirağ evin önünde sopalı saldırıya uğradı.

Yavuz Selim Demirağa saldırı yapanların henüz kimliği belirlenemedi. Yeniçağ Gazetesi yazarlarından Yavuz Selim Demirağ Türkiyem TV'de sunum yaptığı yeniçağda meydan programından sonra, evine giderken kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından aracının önü kesilip darp edildi.

Yavuz Selim Demirağ saldırı yapılmadan önce Türkiyem TV'de yayın arkadaşı olan Murat ağırel ile ayrıldıktan sonra evine yaklaşırken kimlikleri ve aracı plakası belirlenemeyen beş-altı kişilik bir grup tarafından önü kesilerek sopalarla darp edildi. Gazeteci Yavuz Selim Demirağ kafasına ve yüzüne kalın sopalarla darp eden saldırganların kullandığı Doblo marka aracın da plakası çalıntı olduğu ortaya çıktı. Yavuz Selim Demirağ saldırı sonrasında ailesi tarafından askeri hastane olan GATA'ya kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

Yavuz Selim Demirağ saldırı yapıldı.!

Yavuz Selim Demirağ saldırı olduktan sonra kızından alınan bilgilere göre yedi kişilik bir grubun tarafından tam evine girmek üzereyken boynuna ve kafasına beyzbol sopaları ile vurarak açtıklarını belirtti Kaçarken araç plakasını gördüğü ve polise bildirdiğini söyledi ve Yapılan araştırmalar sonucunda Doblo marka Aracın plakası çalıntı olduğu ortaya çıktı.

Yavuz Selim Demirağ saldırı sonrası son durumu:

En son ki bilgilere göre, Yavuz Selim Demirağ aldığı darbelerinden sonra kaldırıldığı Askeri Tıp Akademisi gata'daki tedavileri devam ediyor. Doktorunun yaptığı son açıklamaya göre çekilen beyin emarı temiz çıkmış, alınan önlemlere göre bir süre daha GATA'da tutulduktan sonra taburcu edileceğini söyledi.

Gazeteci Yavuz Selim Demirağ kimdir,

Doğduğu tarih: 1958

Burcu: Oğlak

Yavuz Selim Demirağ doğum yeri: Kayseridir

Gazeteci Yavuz Selim Demirağ kimdir, Yavuz Selim Demirağ özgeçmiş.!

Yavuz Selim Demirağ gazetecidir ve şu an Yeniçağ gazetesinde köşe yazarı olarak görev yapmaktadır.

Yavuz Selim Demirağ 15 Ocak 1958 senesinde Kayseri'de dünyaya gelmiştir. Annesinin ismi yeter Demirağ,dır. İlkokulu, Ortaokulu ve liseyi kayseri'de bitirmiş. 1978 senesinde Kuleli Askeri liseye giriş yapmıştır. Buradan mezun olduktan sonra Kara Harp Okulu'na giriş yapmıştır. 1985 senesinde Kara Harp okulundan disiplin cezası ile atılmıştır. 1985 senesinden sonra çevresinde olan bitenden ve okulda başına gelenlerden sonra yazar olmaya karar vermiştir. Daha sonra gazeteci olup pek çok konuda araştırmalara imza atmıştır. Yavuz Selim Demirağ son olarak Yeniçağ gazetesinde köşe yazarı olarak görevini sürdürmektedir. Yavuz Selim Demirağ Emine Demirağ, la evlenmiştir ve çocukları olmuştur.

Yeniçağ Gazetesi kimin.?

Yeniçağ Gazetesi kimin sorusuna Ahmet Çelik, tir diyoruz. Ahmet Çelik kimdir, İyi Parti İstanbul milletvekilidir. Ahmet Çelik Yeniçağ Gazetesi sahibidir. Yeniçağ yayın grubu bünyesinde dokuz sütün ile beraber günboyu gazetesi bulunmaktadır. Ahmet Çelik 27. dönem İstanbul Milletvekili olarak iyi Parti'den meclise giriş yapmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları