Neşe  Karaböcek gözyaşları dökerek  oğluna ağladı
Sevilen ses sanatçımız Neşe Karaböcek ile gazeteci olan Tevfik Yener'in oğulları Hasan Ali Yenerin cenaze namazı kılındı.

Geçtiğimiz pazar günü evinde rahatsızlanan Hasan Ali yener hastaneye kaldırılmasına rağmen bütün müdahaleler yapıldı fakat başarılı olunamadı. Meşhur ses sanatçımız olan Neşe Karaböcek ve ünlü gazeteci Tevfik Yener'in oğlu olan Hasan Ali Yener için beykent te bulunan Hazteri Ebubekir Sıddık Camisi'nde öğlen namazından sonra cenaze töreni yapıldı.

Törene katılan ünlü isimlerinden bazıları şöyle: CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamza çebi, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık. Törene katılan sanatçılar: Orhan Gencebay, Müjdat Gezen, Ercan Bostancıoğlu, Emrah Karaca, ile  kalabalık bir gazeteci grubu Tevfik Yener'in akrabaları ve Neşe Karaböcek'in yakınları katıldı.

Öte yandan Hülya Koçyiğit, Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Melek Baykal, Deniz Seki, gibi ünlü isimler başta olmak üzere kalabalık bir sanatçı grubu Türk eğitim Vakfı'na  bağış yaptıktan sonra Neşe Karaböcek ve Tevfik yener,e başsağlığı dileklerinde bulunuldu.

Neşe Karaböcek Ayakta Zor duruyordu

Henüz 43 yaşında iken hayatından olan hasan ali yener'in cenazesini musalla taşında gören Neşe Karaböcek ve Tevfik Yener gözyaşlarına boğuldu.  Oğlunun tabutuna sarılarak ağlayan Neşe Karaböcek ayakta durmakta zorluk çekiyordu. Neşe Karaböcek'in son sözleri ise: Daha Senin düğününü yapacaktım benim güzel oğlum diyerek ağıtlar yakıyordu. Başta Orhan Gencebay olmak üzere sanatçı dostları Neşe Karaböcek'in etrafından bir an olsun ayrılmadılar. Tevfik Yener'in oğlu olan Hasan Ali Yener'in öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece'de olan Çakmaklı mezarlığına gömüldü.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları