Feyza Gündüz? Feyza Officiall? Feyza Gündüz Hakaret Videosu!
Feyza gündüz kimdir, Feyza gündüz gizli çalışanları çektiği olay video Feyza gündüz isimli kullanıcının Instagram Story bölümünden paylaştığı video sosyal medyanın gündemine oturdu, herkez sosyal medyada paylaştığı videoyu konuşuyor.

feyza Gündüz, feyza officiall, feyza guz, feyza gündüz İnstagram, feyza güz ınstagram, feyza gündüz İBB, feyza gündüz Twitter, feyza guz Instagram,

Feyza gündüz kimdir, Feyza gündüz gizli çalışanları çektiği olay video Feyza gündüz isimli kullanıcının Instagram Story bölümünden paylaştığı video sosyal medyanın gündemine oturdu, herkez sosyal medyada paylaştığı videoyu konuşuyor. Feyza gündüz bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı mı, paylaştığı video ile sosyal medyanın gündemine oturan Feyza güz, kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Feyza gündüz sosyal medya hesabından paylaştığı videoda bir başka kişiye izinsiz olarak gizlice görüntüleyip iğrenç kelimeler kullanıyor. Ekrem imamoğlu ve Binali Yıldırım ın yarıştığı 23 Haziran İstanbul büyükşehir belediye seçimleri ile ilgili izinsiz olarak kayıda aldığı kişiye hakaretler eden Feyza gündüz hakaretler yağdırıyor, yeşil saçlı kişiye hakaretler eden Feyza gündüz, git burnunu yaptır diyor. Feyza gündüz isimli kişinin yanında bir de erkek sesi geliyor, bu kişi de Feyza kayıda aldığı kişinin videosunu çeken kişi oluyor. Kişiye ağıza alınmayacak laflar ediyor. Feyza gündüz kimdir, İBB çalışanı Feyza gündüz paylaştığı videonun ardından sosyal medyanın gündemine oturdu. Feyza gündüz adına ekşi sözlükte başlık açıldığını ve bu kişinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğu iddia edildi. Henüz Feyza gündüz kimdir, bununla ilgili detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları