Fenerbahçe Max kruse alabilecek mi? Max kruse transver?
Max kruse senin takımı ile sözleşmesinin bitmesinin ardından Werder Bremen ile yolları ayrılan forvet oyuncu Max kruse, aylardır Fenerbahçe'ye transfer edilecek haberleri ile gündemi meşgul ediyordu. Fakat son son gelen alman spor basınının basınından haberler Fenerbahçe taraftarını üzecek kabilinden.

Fenerbahçe Max kruse, Werder Bremen, Max kruse, Max kruse transver,

Max kruse nin takımı ile sözleşmesinin  bitiminden sonra Werder Bremen ile yolları ayrılan forvet oyuncu Max kruse aylardır Fenerbahçe'ye transfer edilecek haberleri ile gündemi meşgul ediyordu. 31 yaşında olan Max kruse ile alakalı çıkan Alman basınındaki haberlere göre Fenerbahçe kulübünü üzecek gibi görünüyor. Almanya'nın en fazla satan gazetesi olan bild, in haberine göre Luka jovic Real Madrid takımına 60 milyon avro avro olarak verdikten sonra, forvet arayışına devam eden Eintracht Frankfurt Kulübü Max kruse, yi kadrosuna katmak için kulübü ile yakından görüşmelere başlamış. 

Fenerbahçe Max kruse, Werder Bremen, Max kruse, Max kruse transver,

Fenerbahçe Max kruse, Werder Bremen, Max kruse, Max kruse transver,

Almanya'nın en fazla satan gazetesi olan bild, in haberine göre Eintracht Frankfurt takımının teknik adamı olan 49 yaşındaki Hadi Hut Derin Max kruse büyük bir hayranlık duyduğunu ifade etti Einstein Frankfurt takımının teknik adamı Adi Hütter Max kruse, nin peşini bırakacağım gibi gözükmüyor dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları