Cumhurbaşkanı Japonya Ziyareti! Emine Erdoğan Çantası 50 Bin Dolar!  Hermes çanta?
Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti 14. toplantısını yaparak G20 liderler zirvesine katılmak için Japonya'ya gitti. Erdoğan Japonya Ziyaretin ardından Çin Halk Cumhuriyeti'ne resmi bir ziyaret yapmak için 2 temmuzda gidecek. Emine Erdoğan ın 50 bin dolar değerindeki Türk lirasıyla bugünkü değere göre 287 bin 500 liraya aldığı Hermes çanta Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti haberinden daha fazla ilgi çekmiştir.

Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti, Erdoğan Japonya ziyareti, Ankara Japonya uçakla kaç saat, Emine Erdoğan çantası, Erdoğan G20, Erdoğan Japonya, Hermes çanta,

Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti 14. toplantısını yaparak G20 liderler zirvesine katılmak için Japonya'ya gitti. Erdoğan Japonya Ziyareti ardından Çin Halk Cumhuriyeti'ne resmi bir ziyaret yapmak 2 temmuzda  hareket edecek. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun yaptığı açıklamaya göre: Türkiye'nin ulusal çıkarları ve küresel sağlamlaşması amacı ile stratejik bir toplantı yapmak için dünya üzerindeki her ulus ile ekonomi açısından ve kültürel ilişkileri güçlendirmek için bu gibi ziyaretler yapıldığını açıkladı.

Emine Erdoğan ın 50 bin dolar değerindeki Türk lirasıyla bugünkü değere göre 287 bin 500 liraya aldığı Hermes çanta Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti haberinden daha fazla ilgi çekmiştir.

Emine Erdoğan ın 50 bin dolar değerindeki Türk lirasıyla bugünkü değere göre 287 bin 500 liraya aldığı Hermes çanta Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti haberinden daha fazla ilgi çekmiştir.

Erdoğan Japonya ziyareti G20 zirvesi ve diğer programlardan sonra 2 temmuz günü Çin Halk Cumhuriyeti'ne resmi ziyaret için hareket edecek, bütün bu bilgilerden sonra  Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti sırasında Emine Erdoğan ın 50 bin dolar değerindeki Türk lirasıyla bugünkü değere göre 287 bin 500 liraya aldığı Hermes çanta Cumhurbaşkanı Japonya ziyareti haberinden daha fazla ilgi çekmiştir. Emine Erdoğan çantası internetten satış fiyatı 49.900 dolar olarak Nakit paraya satılıyor bu kadar parayı Emine Erdoğan çantası na o parayı nereden bulup nasıl verdiği konusunda herkes merak içinde kaldı, bunun cevabını ya yetkililer verecek ya da halk olarak herkes bildiği gibi düşünecek kararı sizlere bırakıyorum.

Ankara Japonya uçakla kaç saat sürüyor?

Ankara Japonya uçakla kaç saat sürüyor, sorularına hemen cevap verelim Ankara Japonya uçakla 12 saat 20 dakika sürmektedir. Ankara Japonya arası 8650 kilometre civarı olmakla beraber, ortalama olarak 700 kilometre hızla ve 5000 feet yüksekten uçan bir yolcu uçağı Ankara Japonya arası 12 saat 20 dakika  sürüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları