Zehra Çilingiroğlu Kıyafeti İle Medyanın Konusu Oldu?
Zehra Çilingiroğlu, Zehra, Kaya Çilingiroğlu, Helin Avşar, Zehra Çilingiroğlu Instagram, Zehra Çilingiroğlu sevgilisi, Zehra Çilingiroğlu elbise gibi soruların cevapları bu makalede bulabilirsiniz Zehra Çilingiroğlu nun gündelik elbisesini görenler yorum yapmaktan kendilerini alamadılar. Ayrıntılar haberimizde...

Kaya Çilingiroğlu nun kızı Zehra  Çilingiroğlu kıyafeti ile Zehra Çilingiroğlu Instagram hesabı gündem konusu oldu.

Geçtiğimiz aylarda tanıştığı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile tatile başlayan Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra Çilingiroğlu Zorlu grubun alışveriş merkezinde objektiflere yakalandılar. Tek başına alışverişe başlayan Helin Avşar ın yeğeni Zehra Çilingiroğlu ilk olarak bir giyim mağazasına girdi tatil için alışveriş yapmaya başlayan Zehra Çilingiroğlu bir yandan alışveriş yaparken birkaç saat sonra yanına kıza bir kız arkadaşı gelerek alışverişe devam ettiler.

Zehra Çilingiroğlu kıyafeti ile medyanın konusu oldu.

 Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu her ne kadar gündelik bir kıyafet için sade bir seçim yapmış olsa da sosyal medyaya düşen fotoğrafları ile dillerden dillere konuş olmaktan kurtulamadı. Zehra Çilingiroğlu Instagram hesabına binlerce yorum yağdı. Beğenenlerin olduğu kadar beğenmeyenlerin veya dalga geçenlerin çokluğu dikkatleri çekti. Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra Çilingiroğlu nu seven Instagram hesabı takipcileri Zehra Çilingiroğlu nun sade bir güzelliği var derken diğer takipçileri ise kıyafetini anneannesinden mi aldı diye atıfta bulundular.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları