Steam yaz indirimleri? Steam yaz indirimi 2019? Steam Summer Sale?
Steam yaz indirimleri başlıyor, oyun tutkunları tarafından yoğun bir aramaya maruz kalan Steam yaz indirimi kelimesi, bizim de ilgimizi çektiği için haberini hemen yayınlamak istedik bu makale de Steam yaz indirimleri, Steam yaz indirimi 2019, Steam Summer Sale gibi önemli başlıklardan ayrıntılar sunacağız işte konular ve ayrıntıları makalemizde...

Oyun severlerin dört gözle beklediği Steam yaz indirimi başladı, geçtiğimiz yılda yapılan indirim yüzde yetmiş ile 80 e kadar çıkmıştı. Bu seneki Steam indirimleri devam ediyor bizde sizler için bu indirimler de kaçırmamanız gereken oyunları derledik.

Futbol tutkunlarının en çok oynadığı oyunların başındaki fifa ve pes  geliyor fakat futbolun zeka oyunu olduğuna inananlar için müthiş bir oyun olan futbol menajeri 2018 dünyanın en büyük 50 futbol ülkesinde sizin ve taktiklerin izin ne kadar başarılı olduğunu test etmenize olanak sağlıyor. Steam yaz indirimi ile birlikte 100 de 66 lık indirme giden 119 liradan 40 liraya düşen bu oyun, futbol aşıklarını bekliyor, bu oyun için yapılan indirim son gün 16 Temmuz,  son zamanlardaki en popüler oyunu olan pug, tam anlamıyla Bir Hayatta Kalma mücadelesini size sunuyor, tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyler olmadan başlarlar harita'ın çeşitli yerlerinde bulunan silah ve ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler İşte bu popüler oyun Steam yaz indiriminde ve 69 liradan 46 liraya düşmüş durumda son günü ise belli değil.

3. Steam yaz indirimleri, Steam yaz indirimi 2019, Steam Summer Sale, Steam yaz indirimleri 2019, Steam indirimleri Steam,

Dinazorların yaratıkların olduğu bir dünyada gizemli bir adada mahzur kalıyorsun, her şeyini sen yapmak zorundasın, kaynak toplama, eşya,  bitki biçmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncu ile yaz indirimleri sayesinde 100 de 67 indirim ile 89 liradan sadece 29 liraya düştü zamanı ise kısıtlı. Macera oyunlarına özlem duyanlar oyunda sadece vurdu kırdı değil de bir hikayesi olsun isteyenler için son derece başarılı olan bu oyun, üniversiteye yeni başlayan ve fotoğrafçılık ile uğraşan bir kızın hikayesi ve bu, kızı biz yönetiyoruz bu tarz macera oyunu severler için ilk bölümünü ücretsiz hale getirdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları