Son Dakika: Bekçi Alımı İçin Sınav Giriş Yerleri Ve Sınav İlleri Açıklandı!
Son dakika haberi: Bekçi alımı için yazılı sınav tarihi belli oldu, bekçi alımı sınavı hangi ilde ve ilçede yapılacak? Polis akademisi yazılı sınav için giriş belgeleri yayınlandımı? detayları haberimizde. Bekçi alımı için yazılı sınav tarihi açıklandı. Peki sınav giriş yerleri nerede?
Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan son açıklamada bekçi alım için yazılı sınav temmuz ayının 13'ünde yapılacağına karar verilmiştir denildi.

 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada sınavın tarihi ve saati olarak 2019 Temmuz ayının 13'ü Cumartesi günü saat sabah 09:00 olarak açıklandı.

2019 senesinin 1. dönemi Mahalle bekçisi ve Çarşı bekçiliği yazılı sınavı katılmak isteyenler, ilk etapta 15 ile 29 Nisan tarihleri arasındaki şahsen müracaatları yapmış olanlar ve ön sağlık kontrollerinden geçip olumlu sonuç alanlar Mahalle bekçiliği sınavına katılmak için hak kazananlar olarak açıklandı.

Image

Mahalle bekçiliği ve Çarşı bekçiliği sınavı hangi illerde olacak?

 İzmir Gaziantep İstanbul Sivas Erzurum Batman Ankara ve Elazığ olarak açıklandı

 Mahalle bekçiliği ve Çarşı bekçiliği sınav giriş belgeleri nereden alınacak?

 Mahalle bekçiliği ve Çarşı bekçiliği sınavına girmek isteyen adaylar sınav giriş belgelerini 5 Temmuz  gününden sonra www.meb.gov.tr  olan Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi web sitesi üzerinden alabilecekler

 Polis Akademisi bekçi alımı yazılı sınavı ile bilgi almak isteyenler veya yeni ilanları takip etmek isteyenler veya bilgi alışverişi yapmak isteyenler bu adrese bakabilirler

BURADAN

Polis Akademisi Mahalle bekçiliği ve Çarşı bekçiliği giriş belgelerinin ne zaman yayınlanacak veya yayınlandığı anda haberdar olacakları adresler aşağıdakiler.

 Android için tıkla

 iOS için tıkla

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları