Saraçhane İBB nasıl gidilir? Saraçhaneye nasıl giderim? İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu ?
Saraçhane İBB nasıl gidilir, saraçhaneye nasıl giderim, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir seçimlerini kazandıktan sonra mazbatasını aldıktan sonra Saraçhanedeki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına gitti. Ekrem imamoğlu burada vatandaşlara seslenicek. Ayrıntılar haberimizde..

Saraçhane İBB nasıl gidilir, saraçhaneye nasıl giderim, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Saraçhane İBB binasına gidip halka seslenecek. Saraçhane İstanbul'un işlek caddeleri olan Atatürk Bulvarı ile Şehzade Caddesi'nin tam köşesinde bulunuyor. Saraçhane semti Boğazkesen kemerinin çevresinden güney batı ve kuzey doğu çizgileri arasında Zeyrek ve Aksaray yönünde bulunuyor.

3. saraçhane ibb nasıl gidilir, saraçhaneye nasıl giderim, istanbul büyükşehir belediye başkanı, ibb trafik, saraçhane ibb binası,

saraçhane ibb nasıl gidilir, saraçhaneye nasıl giderim, istanbul büyükşehir belediye başkanı, ibb trafik, saraçhane ibb binası,

Saraçhane İBB nasıl gidilir, saraçhaneye nasıl giderim, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbullu vatandaşa seslenmek için İBB binasına giderek vatandaşlara konuşma yapacak, saraçhaneye gitmek için en iyi seçenek Google haritaları açıp, cep telefonunuzun konumunu açıp,  Saraçhane İBB nasıl gidilir, saraçhaneye nasıl giderim, yazdığınız da size en iyi rotayı kendisi belirleyecektir, kestirme yollar olsun trafiğin yoğun olduğu bölgeler olsun ayrıntı değeri ile gösteriyor kestirme yollarda gösterdiği için istediğiniz yerden girebilirsiniz, fakat bizden size tavsiye Google Haritalar nereden diyorsa oradan gidin. Çünkü nerede trafik az ise kendisi Rotayı belirliyor. En kestirme ve en hızlı bir şekilde sizi noktaya ulaştırmak için çalışıyor. Google ın bizler için sunduğu bu hizmetten sonuna kadar faydalanmanızı tavsiye ediyorum, her fırsatta kendim de kullandığım için hiç bir pişmanlık duymadım, aynı hizmeti Yandex haritalar da sunuyor fakat ben Google ı tercih ediyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları