Okan Bayülgen Binali Yıldırım izle! tv100? tv100 Binali Yıldırım?
Binali Yıldırım Okan Bayülgen in programına katıldı Videolu tamamını izleyebilirsiniz.1 saat 26 dakika süren programın ana konusunu tahmin edebileceğiniz gibi, Binali Yıldırım ve siyasi konuşmalar. TV 100 ekranlarında gece saatlerinde olan programın tamamını sitemizden izleyebilirsiniz. Sizler için Okan Bayülgen Binali Yıldırım konuşmasının ilk 10 Dakikasını aktarıyoruz, sizde tamamını tv100 ekranlarının orijinal kaydından izleyebilirsiniz hemen aşağıda.

Söze ilk Okan Bayülgenbaşladı ve soruları sıraladı: Konuşmanızda aslında karşı tarafı sinirlendiren bir hatalı durumdur, Ekrem imamoğlu na 3 dakika size 5 dakika verilmesi gerekir. Okan Bey ben yavaş konuşurum soyadım gibi iş yaparım. Dolayısıyla Sayın Binali Yıldırım bu gece bizlerle olacak, heyecanlı mısın Sana olan bir şey yok tabii ki. Belki Hanımlar Beyler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım biliyorum teşekkür ederim. Orada güzel notlar almışsınız, kartlarınız yok bu sefer, var onlar var da gönderdim, Bana iyilik mi yaptınız, yok kartlarınız yok bu sefer onlar var da gönderdim Bana iyilik mi yaptınız? Bu programlar başkan adaylarının insani yönlerini eğlence yönlerini bütün bu yorgunluk üzerine siyasset dışına da kaçarak aslında sizi daha iyi tanımamıza vesile olacak yayınlardır. Dolayısıyla bu kartlara grafiklere filan gerek yok, hayırlısı, şimdi gördüm bir şey var Ak Parti'deki en neşeli gülümseyen insansınız size çok yakışıyor.

Oy versinler vermesinler eğer gerçekten içten gülüyorsanız sizi çok sempatik buluyorlar. Fransız atasözü vardır bilirsiniz, Son gülen iyi güler.  Gülüyorsunuz gençlere kankalarım diyorsunuz ben de sizi görmenizi çok hoş buluyorum. Siz beni nasıl buluyorsunuz? Ben de tatlımıyım?  Bir münazara oldu sonunda bana da bir garip geldi sanıyorum sizden bir helallik almaya çalıştı, fakat biraz galiba yanlış oldu yani ben sana iyi moderasyon yaptın mı filan gibilerden bir şey söyledi ve siz orada iki söz söylediniz dediniz ki? ilk baştan bir anormallik yok dediniz ama biraz tereddüt ettiniz sonra da belki Ekrem Bey iyi nasıl buldunuz dedi? orada hiç aklına gelmeyecek bir şey söylediniz Ne dediniz? O da Allah'ın yarattığı bir kulum mu dedim benim gibi Allah'ın yarattığı bir kul. Benim bir takım olaylarım oldu, Bir takım şeyler ortaya çıktı bu günlerde de konuşulmaya devam ediyor Siz kendi performansınızın nasıl buldunuz münazarada Okan Bey münazara ile ilgili Tabii kanaati ortaya koyacak takdir edecek bunu izleyen Milyonlar vatandaşlarımız ya ben bu program çok iyiydi çok başarılıydım deneyi zor artık. Zor bir şey değil ya bizim ne kadar başarılı olduğumuz olmadığımız bizi dinleyen bizi izleyenlerin vereceği bir karardır bize sorulan sorulara Nezaket içinde belirlenen kurallar içinde en doğru en dürüst cevapları vermeye gayret ettik ama şunu söylemem de bir mahsuru yok daha iyi olabilir miydi? program olabilirdi bu formatla ilgili bir şey biz bir bütünlük içerisinde İstanbul'un sorunlarını ele alabilir değerlendirebilir dik İstanbul'da belki de bizden bunları duysa daha iyi olurdu biraz güncel olmayan konular daha fazla zamanımızı aldı kişisel meseleler daha çok zamanımız aldı. Onu onları saymazsak şu yönüyle bence iyi bir şey oldu yani adaylar birbirinin hasmı değil İkimiz de İstanbul için yola çıkmışız, şeklinde konuştu binali yıldırım?

4. Okan Bayülgen Binali Yıldırım izle, tv100, tv100 Binali Yıldırım, tv100 Okan Bayülgen Binali Yıldırım, tv100 Okan Bayülgen, Okan Bayülgen Binali Yıldırım, Okan Bayülgen,

İstanbulu anlatıyoruz bu süreç içerisinde medeni ölçülerde birbirimize kırmadan dökmeden bunu anlata bilmemiz lazım. Uzun yıllardan beri bu türk siyasetinde olmamıştı ve kamuoyu da o kadar bu işe ilgi duydu ki bir hafta öncesinden yayınlar başladı. Uzmanlar konuşmaya başladı, geldi ha gelecek 1 gün var 2 gün var 2 saat var 5 saati strese soktum kendimi bir olay bekleniyor yani acaba beklenti seyirci beklentisi. Acaba bunu bir eğlenceye mi dönüştürmek lazım? seni çünkü en çok sıkıcı geçti ya ne olabilir yani nasıl bir eğlence vaat ediliyor ki dedik ve ben şunu arzu ederdim? Okan Bayülgen programı değil mi kardeşim daha hareketli olurdu, daha iyi olabilir. Sizin açınızdan daha mı yüksek olurdu çünkü daha dinamik olması açısından karşılıklı müdahalelerle konuyu ele alıp konuşmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Bu daha verimli olabilirdi hem adayların performanslar açısından hem de adaylarının kıyaslanması açısından daha iyi olabilirdi. Belki onu yönetmek bunu mevcut programı yönetmeye göre biraz daha zor olabilir, evde kabul etmek o yüzden öyle bir format üzerinde anlaşıldı. Bu bizim ikimizin verdiği bir karar değil tam partiler partilerin genel başkanları yöneticileri herkes işin içinde çerçevesi önceden çizilmiş bir programda bir araya geldik. Bence program ne kadar verimli oldu? Ne kadar verimsiz oldu? bunların ötesinde bu program yapılıyor olması başlı başına türkiye'deki siyasetin bir sıkıcı havasını değiştirmişti.

TV 100  Okan Bayülgen Binali Yıldırım konuşmaları böyle devam ediyor Yukarıdaki videoda daha ayrıntılı ve tamamen izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları