Liderler Seçim Sonuçlarını Nerede Takip Edecekler Adresler Açıklandı
23 Haziran İstanbul seçimleri bitti şimdi sırada sandıkların açılmasına geldi Parti liderleri seçim sonuçlarını an ve an Takip ediyorlar işte Parti Fi liderlerinin 23 Haziran seçim sonuçlarını takip edeceği adresler. Recep Tayyip Erdoğan Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım Dilek İmamoğlu Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu Devlet Bahçeli Temel karamollaoğlu gibi parti liderlerinin seçim sonuçlarını canlı olarak nerede takip edecekleri haberimizde...

İstanbul'da yaşayan yaklaşık 10 milyon seçmen 23 Haziran İstanbul seçimleri nde oy kullanmak üzere sandık başına gitti. Diğer yandan parti liderlerinin seçim sonuçlarını canlı olarak izleyecekleri adresler belli oldu. Recep Tayyip Erdoğan Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım Dilek İmamoğlu Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu Devlet Bahçeli Temel karamollaoğlu gibi parti liderlerinin seçim sonuçlarını canlı olarak nerede takip edecekleri haberimizde...

Ekrem İmamoğlu Dilek İmamoğlu

Millet ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için aday olan Ekrem İmamoğlu Dilek İmamoğlu ile birlikte CHP nin seçim koordinasyon merkezinde sonuçları takip edileceği öğrenildi.


Binali Yıldırım Binali Yıldırım oğlu

 İstanbul Anadolu Yakası'nda olan Tuzla ilçesinin Aydınlı Mahallesi'nde oturan Binali Yıldırım Binali Yıldırım oğlu ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı adaylığının seçim sonuçlarını takip etmek için konutundan hareket ederek AKP İstanbul il başkanlığına hareket etti.


Recep Tayyip Erdoğan  köşkte

 Türkiye Cumhuriyeti  başkanı Recep Tayyip Erdoğan tekrarlanan 23 Haziran İstanbul seçimleri sonuçları nı canlı olarak izlemeden önce üsküdar merkezdeki Saffet Çebi orta öğretim okulunda oyunu kullandıktan sonra kısıklı sırtındaki Vahdettin Köşkü ne gitti.

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyetçi Halk Partisi 'chp' genel başkanlığında bulunan Kemal Kılıçdaroğlu CHP partisinin genel merkezinde 23 Haziran İstanbul seçim sonuçlarını canlı olarak izleyecek.

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanlığını sürdüren Devlet Bahçeli 23 Haziran İstanbul seçim sonuçlarını canlı izlemek için Ankara'da bulunan MHP Partisi nin genel merkezine gitti.


İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise İstanbul da bulunan genel merkezinden  23 Haziran İstanbul seçimleri sonuçlarını takip edecek.

 Saadet Partisi Temel karamollaoğlu

Saadet Partisi genel başkanı Temel karamollaoğlu ise 23 Haziran İstanbul seçim sonuçlarını Ankara merkezdeki evinden takip edecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları