Işıl Alben Kimdir? Işıl Alben Boy? Işıl Alben Yaş? Işıl Alben Hayatı Konularında Ayrıntılar!
Işıl alben in özel hayatı ile alakalı en ayrıntılı bilgileri sizlere sunacağız bu bilgiler arasında Işıl Alben kimdir, Işıl Alben boy, Işıl Alben yaş, Işıl Alben hayatı, Işıl Alben maaş, Işıl Alben nereli, Işıl Alben eşi, Işıl Alben sevgilisi, konularında internet üzerinden ve sosyal medya üzerinden yaptığımız araştırmaların bilgilerini sizlere sunacağız Işıl Alben hakkında ayrıntılı bilgiler makalemizde işte ayrıntılar..

2. ışıl alben kimdir, ışıl alben boy, ışıl alben yaş, ışıl alben hayatı, ışıl alben maaş, ışıl alben nereli, ışıl alben eşi, ışıl alben sevgilisi,

 Işıl Alben kimdir

 Işıl Alben oldukça başarıya ulaşmış bir basketbolcu dur

 Işıl Alben boy

 Işıl Alben boy olarak  172 santimdir ve oyunda kuruculuk görevini üstlenmiştir

 Işıl Alben yaş

 Işıl Alben yaş olarak 1986 senesinin şubat ayının 22 günü İstanbul'da doğmuştur şuan 33 yaşındadır, kendi kökeni de istanbulludur

 Işıl Alben hayatı

 Işıl Alben hayatı 1998 yılında İstanbul Üniversitesi'nin altyapısında basketbola başlamıştır, bu takımda 2 sene olmak üzere daha sonra A takımına geçerek toplamda 8 yıl oynamıştır. Işıl Alben İstanbul Üniversitesi takımlarında küçüklerde bir sene, yıldızlarda 3 sene, gençler de 5 sene olmak üzere Türkiye şampiyonluğu vardır, bu özellikler hariç altyapıda olmak üzere birçok kez Asist kraliçesi seçilmiş en değerli oyuncular arasında gösterilmiş ve oyun kurucu ödüllerine layık görülmüştür. 16 yaşlarında İstanbul Üniversitesi alt takımında A takımına yükseldiği sırada bir oyun kurucu görevi ne verilmiştir.

İstanbul Üniversitesi nin alt takımlarında ve A takımında oynadıktan sonra Botaş spora transfer olmuştur, botaşspor da 1 sene kadar oynadıktan sonra Galatasaray'a transfer edildi. Işıl Alben 116 kere A Takımı formasını giydi şu anda Galatasaray'da oynamaktadır. Işıl Alben A milli bayan basketbol takımında 2011 senesinde bayanlar Şampiyonası'nda ikinciligi almıştır.

 Işıl Alben maaş

 Işıl Alben  2018'in Ağustos ayında Galatasaray ile 1 artı 1 yıllık anlaşmaya vararak sözleşme imzaladı Işıl Alben maaş konusunda herhangi bir resmi açıklama yok.

 Işıl Alben nereli

 Işıl Alben  Şubat'ın 22'si 1986'da İstanbul'da doğmuştur Ailesi de istanbulludur

Işıl Alben eşi, Işıl Alben sevgilisi

 Işıl Alben eşi Işıl Alben sevgilisi konusunda sosyal medyada olsun internet üzerinde olsun yaptığım araştırmalar sonucunda hiç bir bilgiye ulaşamadım. Bu demek oluyor ki kendisi halen bekar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları