İDO Seferleri 23 Haziran'da İptal Açıklaması?
İDO hızlı feribot seferlerinin 23 Haziran'da iptal olacağı haberleri üzerine, İdo'nun yetkilileri tarafından açıklama geldi açıklamaların ayrıntıları şöyle: 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimleri nedeniyle herhangi bir değişikliğimiz yoktur denildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri hızlı feribot seferleri ile alakalı yapılan açıklamalarda, 23 Haziran'da deniz otobüsleri seferleri iptal olacakmış niye dedikodu yayılmaya çalışılıyor, oysa ki böyle bir açıklamamız ve uygulamamız bulunmamaktadır, dendi sefer saatlerini ve tarihinde herhangi bir değişikliğin biz yoktur aynen devam dendi. İstanbul Deniz Otobüsleri feribotları yetkililerinden yapılan yazılı açıklamaları şöyle:

2. İDO seferleri iptal, İDO seferleri neden iptal, İDO seferleri iptal oldu mu, İDO seferleri 23 haziran, İDO seferleri saatleri,

İDO seferleri iptal, İDO seferleri neden iptal, İDO seferleri iptal oldu mu, İDO seferleri 23 haziran, İDO seferleri saatleri,

21 ve 22 Haziran günleri arasındaki yenikapı-bursa ve Bursa Yenikapı arasındaki bazı sefer saatlerinde yolcu talebi az olması sebebiyle feribotlar birleştirilmiştir. 21 Haziran günü Yenikapı Bursa hattında 6 adet feribot çalışacaktır. 22 Haziran tarihleri arasında bursa-yenikapı hattında ise 4 adet hızlı feribot seferi ile karşılıklı olarak hizmet verecektir. Herhangi bir kesinti veya değişiklik yoktur dendi bursa-yenikapı hattımız ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak isteyen istanbullular ise www.ido.com.tr web adresinden ayrıntılı olarak seferlerimzi takip edebilirler veya 0850 222 44 36 - 444 44 36 numaralı hatlar aracılığı ile iletişim merkezini arayıp merak ettiği konularda ayrıntılı bilgiler alabilirler. 21 Haziran ve 23 Haziran günleri arasında 10 adet gidiş ve 10 adet dönüş olmak üzere toplam 20 adet hızlı feribot seferlerimiz Yenikapı Bursa ve bursa-yenikapı arasında çalışacaktır. istanbulluların içi rahat olsun seferlerimiz de herhangi bir iptal söz konusu değildir denildi ve devam edildi. Eğer bursa-yenikapı ve yenikapı-bursa arasındaki feribot seferlerimizde yolcu talebinin artması halinde aynı hat üzerinde fazlasıyla ek sefer koyabileceğimiz kadar hızlı feribotumuz elimizde mevcuttur dendi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları