Ezgi Eyüboğlu kimdir? Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım boşandılar!
2016 senesinde oynadıkları dizi setinde tanışan Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım çifti, nafaka ve tazminat konusunda hiçbir şey istemeden dün mahkemede anlaşmalı bir şekilde boşandılar.

Herkes tarafından kıskanılan ve beğenilen Kaan Yıldırım Ezgi Eyüboğlu çifti, dizi setlerinde başlayan tartışmalarla gündeme geliyordu, bugün ise Kaan Yıldırım Ezgi Eyüboğlu çiftinden haberler gelmeye başladı. 3 yıllık biri beraberlikten sonra Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım Çiftliği tazminat ve nafaka da anlaşarak Daha doğrusu ortak bir anlaşma imzalayarak tek celsede boşandılar. 2016 senesinin mayısın 14 gününde evlenen Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım çifti dün akşam saatlerinde ortak bir duyuru yaparak herkese boşandıklarını söylediler, boşanma duyurusu sosyal medyada başlayarak yayıldı işte duyurunun içeriği: Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım olarak aldığımız karar doğrultusunda anlaşmalı olarak boşandık bundan sonraki hayatımızı ve ilişkilerimizde sevgi ve saygı çerçevesini açmadan dost olarak binevi arkadaş olarak hayatımıza devam edeceğiz dediler.

3. ezgi eyüboğlu, ezgi eyüboğlu kaan yıldırım, kaan yıldırım, kaan yıldırım ezgi eyüboğlu, ezgi eyüboğlu kaan yıldırım boşandımı, ezgi eyüboğlu,

Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım çekti 2013 senesinde oynadıkları Ulan İstanbul dizisinde tanışmışlardı, daha sonra 2016 senesinde Nikah Masasına oturan Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım çifti evlenmişlerdi. Geçtiğimiz aylarda ise Ezgi Eyüboğlu Kaan Yıldırım çifti İkinci evlilik yıldönümlerini kutlamış ve sosyal medyadan duyuru yapılmıştı ve duyurun altına şöyle bir dipnot düşünmüştü Kaan Yıldırım tarafından işte sözleri: Bugün seninle  evlenmemizin 2. senesine girmiş  bulunuyorum fazla bir şey söylemeye gerek yok sen hayatım, zaten her şeyin farkındasın seni kendimden bile fazla seviyorum canım karıcığım daha nice senelere diyerek yazmıştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları